Avatud pooriga vaht
al. 80 eurot/m3 +km
kasutatakse enamasti majas seespool, kus puudub otsene kontakt veega (vaheseinad, vahelaed, pööningud)
Vahu mikropoorne struktuur laseb veeaurul liikuda seda ise mitte sisse imades.
täidab paisudes väiksemadki praod ja tühimikud
soojapidavus on võrreldav villa ja polüstürooliga
Suurematel objektidel soodsam hind
Hinnapäring
Suletud pooriga vaht
al. 230 eurot/m3 +km
sobib väga hästi kasutamiseks välistingimustes – välisseinte, katuste, vundamentide, soklite jms soojustamiseks.
Kuni kaks korda suurem soojuspidavus kui avatud pooriga vahul
Moodustab tõhusa õhutõkke
Madalam helikindlus kui avatud pooriga vahul
Suurematel objektidel soodsam hind
Hinnapäring

PUR vahu eelised soojustamisel:

Soojuskulude kokkuhoid
Villa ühenduskohtadesse jäävad väikesed vahed ja õhk pääseb liikuma. PUR vaht paigaldusel paisub ning täidab ka väikesed praod ja tühimikud. Kui külm õhk ei pääse tühimikest sisse, väheneb soojakadu oluliselt.

Müraisolatsioon
Takistatud õhuvool tähendab ka paremat heliisolatsiooni. Seda nii eluruumidesse kostuva tänavamüra vähendamisel kui ka hoone sees, läbi vaheseina soojustamise.

Kiire paigaldus
PUR vahu paigaldamine on kiire protsess. Keskmise maja soojustamiseks kulub pärast eeltööde tegemist ja kaetava pinna puhastamist 1-2 päeva. Koheselt saab hakata paigaldama ka viimistluskihte.

Kulub vähem
PUR vahu soojusisoatsioon on kaks korda soojapidavam kui traditsioonilised vill või penoplast. See tähendab, et 10cm paksune kiht PUR vahtu võrdub ca 20cm paksuse villaga soojustatud seinaga. Õhem kiht võimaldab hoida kokku hoone konstruktsioonide paksuselt ja siseruume terviklikumalt ära kasutada.

Töötab tuule- ja aurutõkkena
PUR vahuga soojustades ei ole vaja eraldi tuuletõket ja aurutõket paigaldada. See võimaldab kokku hoida nende materjalide ostu-, transpordi- ja paigalduskuludelt.

Ligipääsetavus
Polüuretaanvahtu pihustatakse vedelal kujul, kus aine minutiga paisub ja tardub. See võimaldab PUR vahtu kasutada ka keerukates, kontuursetes ja ebatasastes kohtades kuhu villa või penoplasti paigaldus on keerukas või võimatu.

Floora ja fauna kaitse
Polüuretaanvaht toimib aurutõkkena, takistades hallituse tekkimist hoones. Kuna PUR vaht täidab kõik avad ja muutub tardudes jäigaks, siis hoiab see kutsumata külalised nagu sipelgad, putukad ja väiksed närilised eemal.

Tugevam konstruktsioon
Polüuretaanvaht nakkub hästi erinevate pindadega (krohv, puit, kivi, metall, betoon, plastik jne), täidab paisumisel praod ja tühimikud ning muutub tardumisel jäigaks. See lisab hoone konstruktsioonile tugevust ja vastupidavust.

Prügivaba
PUR vahtuga soojustamiseks ei ole vaja objektil ehitusmaterjale ladustada. Meie meeskond tuleb kohale, teostab tööd ja lahkub. Pääsete ka villa või penoplastiga soojustamisel tekkivate ehitusjääkide utiliseerimise vaevast.